NIEUW: Het eerste half jaar van 2021 opgedeeld in twee on demand webinars - kijken wanneer u wilt
17-12-2021 Print this page
Het eerste half jaar van het IE-jaar 2021 wordt door Dick van Engelen behandeld in twee gloedjenieuwe webinars. De webinars zijn per stuk te bestellen.
De webinar is van academisch niveau en is gericht op IE-advocaten, octrooi- en merkengemachtigden, rechters en praktijkjuristen met een academische vooropleiding. De webinar duurt 1 uur en levert 1 juridisch opleidingspunt op. Op een willekeurig moment in de webinar wordt een codewoord genoemd. Aan het eind van de webinar wordt het vragenlijst wachtwoord getoond. Vermeld het codewoord in de vragenlijst en beantwoord de drie vragen voor het behalen van het opleidingspunt. De webinar is één maand on demand en op elk tijdstip te volgen wanneer het ú uitkomt. Prijs: € 87,50- ex btw. Bestel Q1 hier en Q2 hier.
Wilt u op de hoogte blijven van onze webinars? Schrijf u dan hier in om als eerste een bericht te ontvangen wanneer een nieuwe webinar beschikbaar is.
Meer opleidingspunten nodig? Bestel dan ook een van onze andere webinars.
